RSS
Новости
27 ноября 2020, 18:05
Одержувачі субсидій взагалі не відчують підвищення тарифу на електроенергію, - заступник міністра Мінсоцполітики Музиченко
Одержувачі субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг не відчують анонсованого підвищення тарифу на електричну енергію. Про це сказав заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі "Україна 24".

Зокрема, він нагадав, що на сьогоднішній день тариф на електричну енергію регулюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

"Він встановлений на рівні 90 копійок до 100 кВт споживаної електроенергії. Тобто вартість 100 кВт електроенергії - це приблизно 90 грн, що в структурі платіжки становить 5 - 7% від структури всієї платіжки конкретного домогосподарства. Навіть якщо ми говоримо про певне підвищення тарифів на електроенергію, це істотно не вплине на структуру самої платіжки, але для одержувачів житлової субсидії ця сума підвищення буде покрита житловою субсидією ... Тому ці 3 млн домогосподарств, які отримують субсидію, взагалі не відчують якогось підвищення ", - сказав Музиченко.

Він припустив, що чисельність домогосподарств, які будуть звертатися за субсидією, "теоретично може бути більше".

Нагадаємо, Міненерго пропонує з 2021р змінити тарифи на електроенергію для населення на тлі зростання складових її вартості.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!