RSS
Новости
27 ноября 2020, 21:33
У Дубаї з'явиться перша і, можливо, остання вугільна електростанція в Перській затоці
Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) стануть першою країною Арабської затоки, яка вироблятиме електроенергію з вугілля. З огляду на те, що уряди все частіше звертаються до більш чистих видів палива, а ціни на відновлювані джерела енергії падають, така електростанція в регіоні може стати останньою.

Дубай запускає вугільну електростанцію Hassyan вартістю $3,4 млрд, потужність якої буде збільшена з початкових 600 мегаватів до 2400 мегаватів до 2023 року. Вугілля на об’єкт постачатиме японська Jera Co.

Вугілля – зазвичай найбрудніше паливо для вироблення електроенергії. Однак стандарти Hassyan по забрудненню будуть засновані на рекомендаціях для газових заводів. Якщо так і станеться, це означатиме, що Hassyan викидає менше вуглецю, ніж зазвичай радять Європейський Союз і Міжнародна фінансова корпорація Світового банку для вугільних електростанцій.

Інші країни регіону відмовилися від планів вугільної енергетики. Більшість електростанцій в Дубаї, головному діловому і фінансовому центрі Близького Сходу, працюють на газі.

Міжнародне енергетичне агентство, яке консультує найбагатші країни світу з питань енергетичної політики, заявило, що Hassyan забезпечить 20% електроенергії Дубая, коли електростанція буде повністю введена в експлуатацію, і «значно знизить витрати на електроенергію для місцевих жителів».

Раніше ЕлектроВісті писали, що к Дубаї відкрили випробувальні лабораторії для вивчення продуктивності та надійності сонячних електростанцій.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!