RSS
Новости
4 декабря 2020, 09:10
Міненерго пропонує провести "зелені" аукціони на 365 МВт, в наступному році 60% автомобілів Fiat будуть електричними, та Ізраїль розвиватиме відновлювану енергетику - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора
 
Міністерство енергетики України пропонує у 2021 році визначити річну квоту підтримки виробництва електроенергії з відновлюваних джерел в обсязі 365 МВт.
 
 
 
До кінця наступного року 60% моделей автомобілів під брендом Fiat італоамериканского автовиробника Fiat Chrysler Automobiles будуть електрифікованими, тобто гібридними або повністю електричними, заявив керівник по регіону EMEA брендів Fiat, Lancia та Abarth Лука Наполітано. 
 
 
 
Ізраїль планує виділити $ 450 млн бюджетних коштів на підтримку розвитку відновлюваної генерації та відмову від викопного палива.
 
 
 
Німецький автовиробник Porsche інвестує близько $ 24 млн в розробку «електронного палива», яке, за словами офіційних осіб, є кліматично нейтральним паливом на заміну бензину в неелектричних транспортних засобах.
 
 
 
Компанія BloombergNEF (BNEF) випустила доповідь «Прискорена декарбонізація Китаю» (China's Accelerated Decarbonization), в якій містяться сценарії переходу КНР до кліматичної нейтральності.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!