RSS
Новости
11 декабря 2020, 09:11
Volkswagen представив новий електрокар, суд постановив стягнути з ГарПока 93 млн грн заборгованості, та скільки в Україні сімей встановили домашні сонячні електростанції - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Volkswagen представив новий електрокар з запасом ходу в 700 км

Електромобіль Volkswagen ID, виробнича версія концепції ID Vizzion, зможе проїжджати до 700 кілометрів, а старт продажів новинки в Великобританії намічений на останній квартал 2023 року, про що повідомив керівник відділу досліджень та розробок німецького автовиробника Френк Уелш.

 

Суд постановив стягнути з ГарПока 93 млн грн заборгованості перед Вінницькою птахофабрикою

Господарський суд Києва постановив стягнути з ДП "Гарантований покупець" 93 млн грн боргу за придбану у «Вінницької птахофабрики» електроенергію.

 

В Україні 27 000 сімей встановили домашні сонячні електростанції

Станом на 30 листопада 2020 року в країні налічується понад 27 000 сімей, які встановили домашні сонячні електростанції. Загальна потужність цих СЕС - понад 700 МВт. Про це сказав заступник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Юрій Шафаренко.

 

У Польщі розробляють дорожнє покриття, яке буде очищати повітря

Польський дослідницький консорціум, до якого входять компанія Lotos Asfalt та Гданський технологічний університет, розробляють інноваційне дорожнє покриття, яке сприятиме зниженню забруднення повітря на автошляхах.

 

Great Wall запустить новий бренд електромобілів преміум-класу

Автомобільна промисловість зазнає радикальних змін, при цьому інтелект та електрифікація стають основними тенденціями, і різні автомобільні компанії також активно впроваджують їх. Щоб повністю відповідати цим змінам, створення нового бренду високоякісних інтелектуальних електричних автомобілів стало вибором багатьох автовиробників.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!