RSS
Новости
11 декабря 2020, 17:20
У Британії запрацювала велика зарядка для електромобілів на сонячній енергії
Великобританія запустила в експлуатацію першу у світі зарядну станцію на сонячній енергії виключно для електромобілів. Проект Electric Forecourt, покликаний суттєво розширити інфраструктуру зарядки електромобілів (EV) у Британії, відкрила компанія Gridserve, яка займається поновлюваними джерелами енергії.

Електрозаправку підключать до сонячних панелей, розміщених на навісах станції, і мережі гібридних СЕС. На Electric Forecourt одночасно зможуть заряджатися до 36 автомобілів, а потужність складе 350 кВт.

Крім цього, акумулятор на 6 МВт*год забезпечить можливість зарядки під час пікового навантаження. Як зазначають розробники проекту, навіть зимовими ночами акумулятор здатний накопичувати енергію, еквівалентну 24 тисячам миль на електромобілі.


Щоб зарядити середній електромобіль вдома, може знадобитися кілька годин, але на Electric Forecourt можна зарядити за 20 хвилин електромобіль на 50 кВт, яких достатньо, щоб проїхати 200 миль. «Всього 24 пенса за кіловат і 6 пенсів за милю, менше половини вартості бензину, - зазначають у Gridserve. - Це найнижчий тариф на ринку надпотужних автомобільних зарядних станцій».


Поки машина заряджається, водій може відправити кілька електронних листів, зробити покупки або покататися на велотренажерах.

«Ми довго думали, чого ж будуть хотіти люди у такому місці, як ця перша у світі заправна станція для електромобілів», — говорить засновник і головний виконавчий директор Gridserve 42-річний Тоддінгтон Харпер (Toddington Harper), який вклав у створення цієї станції близько 10 мільйонів фунтів стерлінгів.


Раніше ElektroVesti писали, що Британія приступила до створення свого першого промислового регіону з нульовими викидами вуглецю.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!