RSS
Новости
18 декабря 2020, 11:22
В Азії потужність офшорних вітряних станцій досягне 52 ГВт через п’ять років
У 2025 році встановлена потужність офшорних вітряних електростанцій в Азії досягне 52 ГВт.

Про це йдеться в доповіді Rystad Energy, опублікованій 11 грудня.

Експерти очікують, що завдяки Китаю, встановлена потужність морських вітропарків зросте у шість разів до 2025 року.

Коли потужність офшорних вітряних електростанцій в Азії досягне 52 ГВт, то зрівняється зі світовим лідером офшорної вітроенергетики - Європою, на яку зараз припадає близько 80% всіх світових встановлених потужностей офшорної вітряної енергетики.

У 2015 році в Азії практично повністю була відсутня офшорна вітряна енергетика. У 2020 році встановлена потужність морських вітропарків в Азії зросла до більш ніж 6ГВт.

На частку Китаю в Азії припадає 94% поточних встановлених потужностей 5,9 ГВт з 6,3 ГВт морських вітроенергетичних потужностей континенту.

Очікується, що такі країни, як Південна Корея та Японія, збільшать темпи зростання в довгостроковій перспективі. Китай як і раніше буде лідирувати у зростанні, але його частка, за прогнозами, скоротиться з нинішніх 94% приблизно до 70% до 2025 року.

Нагадаємо, що Японія планує масштабну експансію в офшорній вітроенергетиці, яка призведе до створення приблизно 10 ГВт потужностей до 2030 року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Глобальна вітроенергетична рада (GWEC) опублікувала доповідь про розвиток офшорної вітроенергетики (Global Offshore Wind Report) з прогнозом до 2030 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!