RSS
Новости
18 декабря 2020, 17:34
«Енергоатом» завершує будівництво Централізованого сховища для відпрацьованого ядерного палива
ДП «НАЕК «Енергоатом» завершує будівництво Централізованого сховища для відпрацьованого ядерного палива з Рівненської, Хмельницької та Южно-Української АЕС, яке зможе там зберігатися наступні 100 років.

Про це 18 грудня 2020р написала прес-служба «Енергоатому».

«НАЕК «Енергоатом» завершив масштабне будівництво Централізованого сховища, в якому наступні 100 років зберігатиметься відпрацьоване ядерне паливо з трьох українських АЕС– Рівненської, Хмельницької та Южно-Української. Перший пусковий комплекс готовий до прийому та зберігання відпрацьованого ядерного палива», - йдеться в повідомленні.

Також прес-служба зазначила, сховище буде здано в експлуатацію за графіком, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів у червні 2017 року. Раніше «Енергоатом» вивозив ядерне паливо на переробку до Росії, що коштувало компанії до $200 млн.

«Зараз ми близькі до 100% будівельної готовності цього об’єкту. До Дня енергетика, 22 грудня, перший пусковий комплекс буде повністю готовий. А вже у травні 2021 року до сховища заїде на зберігання перша партія відпрацьованого ядерного палива», - заявив Петро Котін, т.в.о. президента «Енергоатома».

Раніше повідомлялося, що «Енергоатом» планує у першій половині 2021 р прийняти на ЦСВЯП перші партії відпрацьованого ядерного палива

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!