RSS
Новости
15 января, 09:20
НКРЕКП оштрафувала "Кіровоградобленерго" та "Харківенергозбут", президент Молдови попросить ЄС про експертизу Дністра, та ДТЕК провела заводські випробування компонентів energy storage - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

НКРЕКП оштрафувала "Кіровоградобленерго" та "Харківенергозбут"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні прийняла рішення про накладання штрафних санкцій на ПрАТ «Кіровоградобленерго» та ПрАТ «Харківенергозбут».

 

Президент Молдови попросить ЄС про експертизу Дністра з урахуванням намірів України побудувати електростанції на річці

Президент Молдови Майя Санду має намір в ході майбутнього офіційного візиту в Брюссель звернутися до Євросоюзу з проханням здійснити повну експертизу ситуації на Дністрі з урахуванням намірів української влади побудувати на річці кілька електростанцій. Про це Майя Санду заявила на прес-конференції, присвяченій підсумкам свого першого візиту за кордон, який напередодні відбувся в Києві.

 

ДТЕК та Honeywell провели заводські випробування компонентів energy storage

Енергохолдинг ДТЕК та американська інжинірингова компанія Honeywell успішно провели заводські випробування основних компонентів першої в Україні літій-іонної системи накопичення енергії, початок монтажу якої заплановано на січень 2021р. За інформацією прес-центру компанії, про це 14 січня повідомив директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе.

 

Найбільший у світі завод з випуску сонячних елементів (20 ГВт на рік) буде вуглецево-нейтральним

Компанія JinkoSolar недавно почала будівництво великомасштабного підприємства з випуску сонячних елементів потужністю 20 ГВт на рік в Чусюн, провінція Юньнань, Китай, яке після завершення будівництва стане найбільшим у світі заводом з виробництва сонячних елементів.

 

Влада США закликала Tesla відкликати 158 тис. електромобілів

Національне управління з безпеки дорожнього руху (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA) США закликає Tesla Inc відкликати приблизно 158 тисяч електромобілів через побоювання щодо їх безпеки.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!