RSS
Новости
15 января 2021, 11:54
Equinor став найбільшим розробником проєктів офшорної вітроенергетики в США
Норвезький нафтогазовий концерн Equinor повідомив, що його портфель проєктів офшорної вітроенергетики в США досяг 3,3 гігават (ГВт).

Це сталося після того, як компанія виграла найбільший на сьогодні вітроенергетичний тендер в США на право будівництва двох офшорних електростанцій біля берегів штату Нью-Йорк - Empire Wind 2 потужністю 1260 мегават (МВт) та Beacon Wind 1 на 1230 МВт. З урахуванням об'єкта Empire Wind 1 потужністю 816 МВт, який вже знаходився в портфелі норвезької компанії, загальний розмір портфеля становить 3,3 ГВт.

Раніше в минулому році Equinor та британський нафтогазовий гігант bp створили партнерство для роботи в офшорній вітроенергетиці в США. Тому зазначені проєкти будуть реалізовуватися спільно.

Остаточне оформлення контракту залежить від успішного укладення угоди про купівлю-продаж електроенергії, яке партнери планують завершити разом з Управлінням енергетичних досліджень та розробок штату Нью-Йорк (NYSERDA).

Для реалізації проєктів Equinor планує побудувати перший в Америці завод з виробництва веж морських вітряних турбін в порту Олбані в північній частині штату Нью-Йорк.

Нові вітрові проєкти в Нью-Йорку «підкреслюють прагнення Equinor бути провідною компанією в області енергетичного переходу та підтримають наші стратегічні цілі стати глобальним гігантом морської вітроенергетики», - заявив Андерс Опедал, генеральний директор Equinor.

Нагадаємо, що Equinor оголосив про своє прагнення стати компанією з нульовим балансом викидів (net zero emissions) до 2050 року. Ця мета включає в себе як викиди від виробничої діяльності, так і, що дуже важливо, кінцеве споживання енергії (тобто викиди всіх трьох категорій).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!