RSS
Новости
15 января 2021, 17:41
В Україні встановили мінімальні вимоги до енергоефективності будівель - Мінрегіон
Міністерство розвитку територіальних громад та територій України вперше встановило мінімальні вимоги до енергоефективності будівель.

"Встановлення мінімальних норм енергоефективності будівель матиме економічний ефект не тільки для держави, оскільки дозволить ефективно використовувати енергоресурси, а й для власників житла та приміщень, які зможуть заощаджувати на комунальних платежах", - наводить слова міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова прес-служба міністерства в п'ятницю.

Зазначається, що мінімальні вимоги встановлюють для нового будівництва, реконструкції або капітального ремонту будівель загалом або їх окремих елементів (даху, зовнішніх стін, інженерних систем).

У Мінрегіоні пояснюють, що це дасть змогу здійснювати термомодернізацію будівлі поетапно, що дозволить його власникам більш ефективно спланувати бюджет і подальші роботи для отримання класу енергоефективності об'єкта не нижче "С".

У міністерстві позначили низку винятків, до яких не застосовуватимуть мінімальні вимоги до енергоефективності. Серед таких назвали індивідуальні житлові будинки, історичні будівлі промислового, сільськогосподарського призначення, об'єкти транспорту, енергетики та оборони, а також виконання будівельних робіт із відновлення окремих конструкцій будівель і споруд.

Раніше ElektroVesti писали, що Німецьке енергоагентство DENA співпрацюватиме з Україною в сфері ВДЕ та  енергоефективності.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!