RSS
Новости
29 января 2021, 11:54
General Motors відмовиться від бензинових та дизельних авто до 2035 року
Найбільша американська автомобільна корпорація General Motors оголосила про плани припинити виробництво всіх дизельних і бензинових автомобілів, вантажівок і позашляховиків до 2035 року. Автовиробник має намір перевести весь свій новий парк на електромобілі в рамках більш широкого плану зі зниження викидів вуглецю до 2040 року.

GM планує використовувати 100% відновлюваних джерел енергії для живлення своїх об'єктів в США до 2030 року і глобальних об'єктів до 2035 року – на п'ять років раніше оголошеної мети.

Акції GM виросли на 7,4% в ході внутрішньоденних торгів 28 січня, ринкова капіталізація GM складає близько $73 млрд.

«Для General Motors найбільш значний вуглецевий збиток пов'язаний з викидами вихлопних газів автомобілів, які ми продаємо – в нашому випадку це 75%, – заявила генеральний директор GM Мері Барра. – Ось чому так важливо прискорити рух до майбутнього, в якому кожен продаваний нами автомобіль буде з нульовим рівнем викидів».

Дейн Паркер, головний директор GM з питань сталого розвитку, підтвердив, що компанія планує домогтися прибутковості при переході з автомобілів з традиційними двигунами внутрішнього згоряння на електромобілі.

«Ми вважаємо, що це буде успішна бізнес-модель майбутнього, – сказав він – Ми знаємо, що є перешкоди, ми знаємо, що є технологічні проблеми, але ми впевнені, що з наявними у нас ресурсами і досвідом ми зможемо подолати ці проблеми, і це буде бізнес-модель, з якою ми зможемо процвітати в майбутньому».

GM вже оголосила про плани перевести три своїх заводи в США на виробництво електромобілів.

Раніше ЕлектроВісті писали, що американський автовиробник General Motors розширює стратегію по модернізації свого автопарку. Протягом п'яти років GM збільшить інвестиції в безпілотні та електричні автомобілі з $ 20 млрд. До $ 27 млрд. І виведе на ринок 30 повністю електричних моделей. Перші представники майбутньої лінійки - GMC Hummer і Cadillac Lyriq - надійдуть у продаж в 2022 році.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое