RSS
Новости
29 января 2021, 14:35
Китайський виробник акумуляторів CALB побудує новий завод в Європі
Китайський виробник акумуляторів CALB (China Aviation Lithium Battery Technology) готується підкорювати Європу.  Зокрема, компанія планує побудувати власний завод акумуляторів в Європі.

CALB займається виробництвом акумуляторних модулів для електромобілів, комерційних автомобілів, а також стаціонарних системи для відновлюваних джерел енергії.

В компанії заявили про намір підвищити свою обничу потужність до 200 ГВт/год “найближчим часом” (наразі складає 100 ГВт/год на рік.). 

Також в CALB зазначили, що заснували дочірню компанію для стимулювання свого проекту та організації передпродажного та післяпродажного обслуговування в Європі. 

Окрім того виробник акумуляторів оголосив про подальші партнерські відносини з Honda та Guangqi Honda, а також повідомив про заплановані “масові поставки” для GAC-Toyota та французького автобусного проекту. Також заплановані проекти в Японії та Індії.

Варто зазначити, що китайський виробник акумуляторів CALB неухильно проникає на європейські ринки. Ще в 2017 році повідомлялося, що німецький постачальник ElringKlinger створив спільне підприємство з Chengfei Integration Technology (CITC). Угода передбачає, що CITC поширюватиме літій-іонні акумуляторні батареї через свою дочірню компанію China Aviation Lithium Battery (CALB). 

Раніше ElektroVesti писали, що китайська компанія тестує графенові акумулятори, що заряджають авто на 85% за 8 хвилин.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!