RSS
Новости
29 января 2021, 15:52
Міненерго з «Енергоатомом» та Hotmine обговорили будівництво майнінг-ферм на АЕС
Представники Міністерства енергетки, НАЕК «Енергоатом» та компанія Hotmine (розробник обладнання для майнінгу) обговорили можливості і перспективи спорудження майнінг-ферм, які як планується, будуть працювати на електроенергії з атомних електростанцій.

«Ідея створення дата-центру на базі атомної електростанції, безперечно, заслуговує на увагу, адже українська ОЕС має незадіяні базові потужності. Стале навантаження на атомні енергоблоки могло б принести і додатковий прибуток державному «Енергоатому», і дати можливість працювати бізнесу, який також платитиме податки у вітчизняний бюджет», – сказав Євген Владіміров, заступник Міністра енергетики з питань цифрового розвитку, цифровізації і цифрових трансформацій.

При цьому Владіміров зауважив, що до цього мають бути вирішені всі питання нормативно-правового забезпечення діяльності подібних дата-центрів, проведено дослідження і розрахунки електроенергії, необхідної для роботи майнінг-ферми.

«Генерація та транспортування електроенергії є складним та ресурсоємним процесом. Більш того, це є життєво необхідним процесом для людства, тож не дивно, що він, як і фінансові ринки, контролюється державами. Але для децентралізованої цифрової фінансової системи необхідна і децентралізована енергетична система», – зазначив Олесь Слободенюк, засновник компанії Hotmine.

Нагадаємо, перший дата-центр для майнінга криптовалют побудують на Рівненській АЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое