RSS
Новости
29 января 2021, 16:48
"Енергоатом" просить Раду відновити дію закону про погашення 11,7 млрд грн боргів перед компанією за допомогою ОВДП
ДП "НАЕК" Енергоатом "просить Верховну Раду відновити дію закону №719 від 17 червня 2020 року, що передбачає погашення 11,7 млрд грн заборгованості перед компанією, що утворилася до 1 липня 2019 року, за допомогою випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

"Щоб розрахуватися з нашою компанією, насправді нічого нового вигадувати не потрібно. Варто просто дотримати приписи закону" Про заходи, спрямовані на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії "від 17 червня 2020 року № 719. У ньому чітко прописаний механізм закриття боргу перед "Енергоатомом" за допомогою ОВДП на суму 11,7 млрд грн для погашення заборгованості так званого старого ринку, що утворилася до 1 липня 2019 року ", - говориться в повідомленні компанії.

Як уточнили в "Енергоатомі", закон №719 від 17 червня 2020 року так і не вступив в дію, оскільки уряд не прийняв рішення про випуск ОВДП, а Верховна Рада законом про держбюджет на 2021 рік зупинила дію норми цього закону про погашення боргів НАЕК.

"Зараз при розподілі між" Енергоатомом "і" зеленою "генерацією коштів кредиту держбанків в сумі 10 млрд грн виникає ідея нового закону про випуск ОВДП - № 4624. Логіка така:" Ми вам ОВДП на суму 7,3 млрд грн - звичайно, за умови прийняття законопроекту і його виконання урядом, тобто з часом, - а ви відмовляєтеся від кредитних коштів в сумі не менше 5,1 млрд грн зараз і не заважаєте нам ", - підкреслили в компанії.

Нагадаємо, Міненерго з «Енергоатомом» та Hotmine обговорили будівництво майнінг-ферм на АЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое