RSS
Новости
12 февраля, 09:22
У США закриють завод по уловлюванню вуглецю, Westinghouse підписала контракт з болгарською АЕС на поставку ядерного палива, та у Житомирській області запрацювала біоТЕС - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

У США закритий єдиний завод по уловлюванню та використанню вуглецю

Нещодавно американська енергетична компанія NRG Energy Inc повідомила системного оператора Техасу (ERCOT), що починаючи з 26 червня її завод CCS Petra Nova (на фото) буде зупинений і законсервований на невизначений термін.

 

Компанія Westinghouse підписала ліцензійний контракт з болгарською АЕС "Козлодуй" на поставку ядерного палива для реакторів ВВЕР-1000

Компанія Westinghouse Electric оголосила про підписання ліцензійного договору на поставку ядерного палива для п'ятого блоку з реактором ВВЕР-1000 атомної електростанції «Козлодуй» в Болгарії.

 

У Житомирській області запрацювала біоТЕС потужністю 5,9 МВт

ГК «Укртепло» ввела в експлуатацію Поліську ТЕС на біомасі потужністю 5,9 МВт у м Овручі Житомирської області.

 

У Лондоні представили першу у світі машину швидкої допомоги на водні

Британська компанія Ulemco, яка спеціалізується на переобладнанні комерційних автомобілів під водневе паливо, представила першу у світі машину швидкої допомоги на водневих паливних елементах.

 

Siemens побудує в Великобританії морський вітропарк на 3,1 ГВт за $ 9 млрд

Siemens Gamesa Renewable Energy - дочірня компанія німецького конгломерату Siemens Energy AG - отримала дозвіл на постачання і установку морських вітрогенераторів на загальну суму в $ 9 млрд. Вітряки відправляться в центр East Anglia Hub - великий морський вітроенергетичний комплекс біля східного узбережжя Великобританії. До 2026 року проект Siemens Energy збільшить вироблення екологічно чистої енергії East Anglia Hub до 3,1 ГВт. За підрахунками Siemens, цієї електроенергії вистачить, щоб забезпечити більш, ніж 2,7 млн. житлових будинків.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!