RSS
Новости
26 февраля 2021, 09:15
НКРЕКП за скаргою киянина оштрафувала ДТЕК, створена «Європейська сонячна ініціатива», та Samsung розширюватиме завод з виробництва акумуляторів - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

НКРЕКП за скаргою киянина оштрафувала ДТЕК і зобов'язала виплатити компенсацію

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на своєму засіданні 24 лютого 2021 прийняла рішення накласти штрафні санкції на ПрАТ "ДТЕК Київської регіональної електромережі" за скаргою споживача.

 

Створена «Європейська сонячна ініціатива»: 20 ГВт потужностей з випуску сонячних модулів до 2025 р

Європейці давно виношують плани повернути на континент повноцінний ланцюжок створення вартості в сонячній промисловості. Тобто випускати в ЄС компоненти сонячних електростанцій, включаючи кремнієві пластини, фотоелектричні елементи (комірки) та сонячні модулі.

 

Samsung SDI інвестує 849 млн доларів в розширення заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів в Угорщині

Південнокорейський технологічний гігант Samsung SDI Co Ltd заявив, що вкладе 942 млрд вон (849 млн доларів) в розширення заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів (EV) в Угорщині, повідомив представник компанії.

 

У ФРН встановлено вже понад 270 тисяч домашніх систем накопичення енергії

Німецька асоціація сонячної індустрії BSW-Solar опублікувала дані, згідно з якими у 2020 році в країні було встановлено 88 тисяч побутових накопичувачів, а їх загальне число досягло 272 тисяч. Асоціація називає їх «сонячними батареями» або «сонячними накопичувачами», оскільки кожна СНЕ встановлюється в якості «додатку» до домашньої сонячної електростанції.

 

Lucid Motors випустить електромобіль за $ 25 000

Електроседан Lucid за $ 25 000 вийде на ринок у 2024 або 2025 році.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое