RSS
Новости
26 февраля 2021, 20:31
Міжнародні інвестори планують побудувати у Румунії СЕС потужністю 700 МВт
Група міжнародних інвесторів планує побудувати сонячну електростанцію потужністю 700 МВт в Араді на заході Румунії.

 

«Сонячна електростанція буде мати потужність 700 МВт і потребуватиме інвестицій приблизно 700 мільйонів євро. Очікується, що він буде побудований на площі 1079 га. Румунська газета Adevarul показала, що за цією компанією стоїть група міжнародних інвесторів, не надаючи додаткових деталей», - йдеться у матеріалі PV-magazine.

Згідно з документом, опублікованим на веб-сайті муніципалітету м. Арад, проект пропонується компанією S.C. West Power Investment Srl.

Як зазначається, проект швидше за все, задуманий з метою використання нещодавно запроваджених в Румунії угод про придбання електроенергії (PPA). Проте, інших прямих або непрямих стимулів для великих сонячних станцій в країні не надається.

При цьому, за даними видання, єдиними проектами по будівництву комерційних СЕС у Румунії, є проекти румунського енергохолдингу Complexul Energetic Oltenia (CE Oltenia), який хоче розгорнути проект по встановленню сонячних електростанцій у 310 МВт на території одної із своїх вугільних електростанцій.

Наразі компанія шукає консультантів для проведення техніко-економічного обґрунтування для побудови чотирьох об’єктів, які є частиною плану щодо реструктуризації та декарбонізації.

Раніше повідомлялося, що Румунія планує припинити співпрацю з китайською компанією з ядерних реакторів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое