RSS
Истории
19 марта 2021, 10:49
Австралія додала рекордні 7 ГВт сонячної та вітрової генерації у 2020 р
Австралійський державний орган Clean Energy Regulator опублікував у березні звіт про розвиток відновлюваної енергетики у 2020 році, як частина доповіді про вуглецевий ринок (Quarterly Carbon Market Report).

У 2020 році в Австралії були введені в експлуатацію сонячні та вітрові електростанції загальною потужністю 7 ГВт - 3 ГВт покрівельних сонячних електростанцій, 1,7 ГВт великомасштабних сонячних об'єктів та 2,3 ГВт вітрових електростанцій.

Раніше регулятор прогнозував, що сонячна та вітрова енергетика, взяті разом, виростуть на 6,3 ГВт, проте прогноз був перевершений. Допоміг, як не дивно, COVID-19, точніше, пов'язаний з ним карантин. Як зазначили автори звіту, громадяни сиділи по домівках, працювали віддалено та більше часу займалися облаштуванням жител. Тому і встановили більше покрівельних сонячних електростанцій, ніж зазвичай.

У період з 2018 по 2020 рік Австралія щорічно додавала в середньому більше, ніж 6 ГВт відновлювальних потужностей - усього 18,3 ГВт, інвестиції в які склали 26,5 млрд австралійських доларів (20,5 млрд доларів США). Очікується, що приблизно такий же темп зростання збережеться до 2022 року.

«Не дивно, що вироблення відновлюваної енергетики на Національному ринку електроенергії (NEM) перевищило 30% до кінця 2020 року, що на 5% більше в порівнянні з попереднім роком», - сказав Девід Паркер, голова Clean Energy Regulator.

У звіті також підтверджується, що Австралія досягла своєї мети по виробленню на основі відновлюваних джерел енергії в 33 тис. гігават-годин (ГВт * год). Регулюючий орган очікує, що у 2021 році виробіток може досягти 40 тис. ГВт * год.

Нагадаємо, що в Південній Австралії побудують вітрову та сонячну електростанції з системою зберігання енергії за 3 мільярди доларів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое