RSS
Новости
26 марта 2021, 12:58
У Сінгапурі завершено будівництво морської плавучої сонячної електростанції потужністю 5 МВт
Якщо землі мало, а відновлювальна енергетика зростає, то можна скористатися водною гладдю. У світі чимало прісних водойм, на поверхні яких плавають сонячні електростанції, але зовсім небагато сонячних ферм плаває по поверхні морів і океанів. У Сінгапурі ризикнули і побудували найбільшу у світі морську плавучу сонячну електростанцію.

Потужність морської сонячної електростанції в Джохорскімі, протоці між Сінгапуром і Малайзією, порівняно невелика - всього 5 МВт. У рік вона буде виробляти до 6 млн кВт*годин електроенергії. Але головне, що електростанція не займає місця на суші. Для прибережних районів це цінний досвід.

Для спорудження об'єкта використано 13 312 панелей, 40 інверторів і більше, ніж 30 тис. поплавців. При оптимальному виробленні сонячна електростанція дозволить уникнути викидів вуглекислого газу на рівні 4 258 тонн в рік.

При будівництві електростанції довелося вирішувати ряд питань, включаючи безпеку для судноплавства і проблему з обростанням поплавців черепашками. Також електростанцію міцно закріпили на місці, щоб уникнути згубного впливу штормів. Вироблена електроенергія по кабелю передається на берег в національну енергорозподільчу систему. Сонячна електростанція обладнана трансформатором на 22 кВ і системою управління.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Сінгапур виділив 49 млн. сінгапурських доларів (36 млн доларів США) на фінансування досліджень в області низьковуглецевої енергетики.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое