RSS
Новости
26 марта, 15:35
Швидка зарядка та запас ходу 265 км: Renault представила новий Kangoo Van E-TECH Electric
Французька марка Renault представила новий Kangoo Van E-TECH Electric, який наприкінці 2021 року замінить Kangoo Z.E. У новому, третьому поколінні фургон змінився, як зовні, так і технічно. Зокрема, Kangoo тепер оснащений 102-сильним електродвигуном, який розвиває 245 Нм крутного моменту, та батареєю, ємність якої виросла з 33 до 44 кВт*ч. Заявлений запас ходу – 265 км у циклі WLTP.

Також новинка може похвалитися підтримкою швидкісної зарядки постійним струмом (CCS) потужністю 75 кВт, завдяки якій батарею фургона від 0 до 80% ємності можна зарядити всього за 42 хвилини. Поповнювати заряд батареї можна від мережі змінного струму: трифазної потужністю до 22 кВт та однофазної потужністю 7,4 кВт. У першому випадку час підзарядки до 80% ємності – 2 години, у другому – 7 годин.

На ринку новий Kangoo Van E-Tech Electric запропонують у двох варіантах довжини кузова. У стандартній версії об’єм вантажного простору складає 3,3 або 3,9 м³, вантажопідйомність – від 540 до 740 кг. Подовжена версія запропонує від 4,2 до 4,9 м³ вантажного простору.


Старт продажів Kangoo Van E-Tech Electric запланований на кінець 2021 року, через кілька місяців після прем’єри ДВЗ-версії фургона, запланованої на червень.

Нагадаємо, Renault і Lotus разом випустять електричну Alpine.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!