RSS
Новости
2 апреля, 11:22
Понад 110 постачальників Apple по всьому світу переходять на 100% ВДЕ
Корпорація Apple оголосила, що понад 110 її промислових партнерів по всьому світу переходять на використання 100-відсотково відновлюваної енергії в процесі виробництва компонентів. Обсяг потужностей ВДЕ, які для цього створюються, становить майже 8 гігават (ГВт).

Після реалізації цих планів компанії-постачальники зможуть уникнути викидів понад 15 мільйонів метричних тонн в CO2-еквіваленті на рік, що відповідає зменшенню автомобільного парку на більш ніж 3,4 мільйона автомобілів на рік.

Крім того, Apple безпосередньо інвестує в проекти ВДЕ, щоб покрити частину викидів у виробництві, а також у великий проект по зберіганню енергії в Каліфорнії для тестування нових рішень в області інфраструктури для відновлюваних джерел.

«Ми твердо маємо намір допомогти нашим постачальникам стати вуглецево-нейтральними до 2030 року і дуже раді, що компанії, які приєдналися до нас, охоплюють галузі і країни по всьому світу, включаючи Німеччину, Китай, США, Індію і Францію», - зазначила Ліза Джексон , віце-президент Apple по навколишньому середовищу, політиці і соціальним ініціативам.

У липні минулого року Apple оголосила, що стане «вуглецево-нейтральною» по всьому своєму ланцюжку поставок до кінця десятиліття.

Apple вже сьогодні є вуглецево-нейтральною в частині її власних глобальних операцій, а до 2030 року кожний проданий пристрій Apple буде мати нульовий вплив на клімат, говорить компанія.

Apple постійно працює над розробкою нових інструментів для своїх постачальників, щоб допомогти в досягненні їх цілей в галузі відновлюваних джерел енергії.

Виробник iPhone наводить численні приклади своїх постачальників, які використовують ВДЕ в своїй діяльності. Серед них - нідерландська компанія DSM Engineering Materials, французько-італійський виробник напівпровідників STMicroelectronics, бельгійська хімічна компанія Solvay, американський постачальник напівпровідників «Alpha & Omega Semiconductor», американський виробник гнучких компонентів Marian і американські хімічні компанії Chemours Company і Trinseo. «А в Китаї з липня 2020 року до програми Apple приєдналися 15 постачальників», - додає Apple.

На багатьох ринках постачальники мають обмежені можливості доступу до чистої енергії. Щоб подолати цей бар'єр, Apple створила China Clean Energy Fund, який дозволяє компанії і її постачальникам інвестувати в проекти екологічно чистої енергії в Китаї. Apple також зводить своїх постачальників з розробниками проектів ВДЕ та енергетичними підприємствами по всьому світу для забезпечення можливості прямої покупки відновлюваної енергії.

Apple також повідомила про будівництво однієї з найбільших систем накопичення енергії в США, California Flats ємністю 240 мегават-годин енергії. Цей проект підтримує сонячну ферму компанії потужністю 130 мегават в Каліфорнії.

Як уже неодноразово зазначалося, корпоративні ініціативи є важливим чинником світової енергетичної трансформації. Великі корпорації не тільки самі переходять на ВДЕ, а й «наставляють» своїх контрагентів на використання чистої енергії.

Раніше повідомлялось, що Apple витратила $ 2,8 млрд виручки від «зелених облігацій» на виробництво чистої енергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!