RSS
Новости
9 апреля, 17:41
ДТЕК завершив монтаж першого energy storage та почав пусконалагоджувальні роботи
Компанія ДТЕК завершила монтаж першої в Україні промислової системи накопичення енергії (energy storage) потужністю 1 МВт та ємністю 2,25 МВт-год та перейшла до етапу пусконалагоджувальних робіт.

Про це повідомив прес-центр компанії з посиланням на директора з інновацій ДТЕК - Емануеле Вольпе.

«Не дивлячись на складнощі з логістикою, викликані пандемією, ДТЕК дотримується графіка: ми вже завершили монтаж батареї, підключили її до мережі і зараз проводимо пусконалагоджувальні роботи. Також спільно з одним з підрядників в цьому проекті, канадською компанією Sungrid, ми провели пробне тестування СНЕ», - сказав директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе.

За словами Вольпе, за допомогою цього проекту ДТЕК дасть старт новому ринку накопичувачів енергії в Україні, та зробить великий внесок в трансформацію енергетичної галузі країни в цілому.

«За допомогою цієї технології ДТЕК стає більш стійкою, екологічною та ефективною компанією», - додає директор з інновацій.

Проте, як зазначається для повноцінної участі energy storage в енергетичному ринку України ще необхідно сформувати регуляторне середовище.

«У Канаді ми використовуємо системи накопичення енергії вже п'ять років. У нашої компанії є багато пілотних і комерційних проектів як в Канаді, так і в різних штатах США. Мені дуже приємно бути причетним до запуску першої такої технології і в Україні», - сказав генеральний директор компанії Sungrid (Канада) Джеремі Гьорц.

Нагадаємо, ДТЕК та Siemens за підтримки урядів узгодили водневий проект на 25 млн євро у Маріуполі.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!