RSS
Новости
16 апреля, 14:35
Трипільська ТЕС замовила переоснащення енергоблоку на вітчизняне вугілля за 39 млн грн
Трипільська теплоелектростанція ПАТ «Центренерго» 5 квітня за результатами тендеру замовила у ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» (СТМ- Енерго) роботи з переоснащення блоку на вугілля, що видобувається в Україні вартістю 39,33 млн грн.

Згідно з угодою, до кінця 2022р компанія повинна виконати технічне переоснащення котлоагрегату №1 Трипільської ТЕС для переходу з антрациту марки АШ, який в Україні видобувають тільки на окупованих територіях, на вугілля газових марок Г і ДГ. Гарантійний термін на роботи складе півтора року.

Минулого року у даної компанії придбали обладнання для цих робіт за 65 млн грн.

Як повідомляють журналісти, 224 тис грн. відведено на сталеві електрозварні прямошовні та спіральношовні труби з опором розриву не менше 38 кгс/кв. мм діаметром 530х9 коштують 4 667 грн./м. У перерахунку через густину сталі це складає близько 41 тис грн./т. Днями Регіональний ландшафтний парк «Тилігульський» замовив для реконструкції каналу такі труби 530х8 із трохи тоншими стінками у 2,5 раза дешевше – по 15 тис грн./т.

Проте, пісок, опалубка, бетон, розчин і цегла, на які піде небагато коштів, відповідають ринковим цінам. Разом з тим, пропозиція «СТМ- Енерго» виявилась на 3% дешевше очікуваної вартості закупівлі.

Із 2015 року «СТМ- Енерго» отримав підрядів у тендерах на 639,44 млн грн, з яких найбільше в Трипільської ТЕС та ДСП «Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами».

Раніше ElektroVesti писали, що 9 квітня 2021 р. на Слов'янській ТЕС розпочались пусконалагоджувальні роботи — завершальний етап комплексного ремонту, який виконувався на 7-му енергоблоці станції.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!