RSS
Новости
16 апреля 2021, 20:36
Польська компанія збудує сонячний парк потужністю 600 МВт на найбільшій в Європі вугільній станції
Польська комунальна компанія PGE Polska Grupa Energetyczna SA оголосила про плани розміщення 600 МВт сонячних та, можливо, вітрових потужностей на своїй вугільній електростанції в Белхатові в провінції Лодзь в центральній Польщі.

В рамках плану підприємство встановить фотоелектричні парки до кінця 2024 року та, можливо, наземні вітрогенератори потужністю близько 100 МВт протягом п’яти-семи років. Однак було зазначено, що вітроенергетична система підпорядковується урядовому рішенню щодо спрощення існуючих правил встановлення турбін поблизу житлових будинків та заповідних територій. Плани змінити правила відстані між турбінами зараз розробляються.

Фотоелектричні системи займатимуть площу понад 500 га. Частина з них буде встановлена ​​біля звалища вугільного комплексу.

Пропозиція PGE є частиною стратегії компанії щодо переробки найбільшої теплової електростанцієї в Європі, яка також є найбільшим викидом вуглекислого газу (CO2) в ЄС. Потужності поступово зупиняються і замінюються чистою електроенергією.

Протягом наступних 10 років PGE має намір встановити 2,5 ГВт морських вітроелектростанцій, 3 ГВт сонячних та принаймні 1 ГВт прибережних вітрових потужностей.

Раніше повідомлялося, що у будівництво сонячних парків у Польщі інвестують 100 млн. євро

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!