RSS
Новости
23 апреля 2021, 22:45
Toyota розробляє потужний водневий двигун для участі у перегонах на витривалість
Новим агрегатом оснастять гоночний болід, який дебютує наприкінці травня на Super Taikyu Series 2021.

Toyota Motor розробить водневий двигун для японських 24-годинних перегонів на витривалість Super Taikyu Series 2021. Як повідомили в компанії, це буде адаптований для водню двигун внутрішнього згоряння.

Перетравлювати стислий газоподібний водень «навчать» 1,6-літровий трициліндровий мотор хетчбека Corolla Sport, який і вийде на старт гонки. Агрегату замінять систему подачі та впорскування палива, а для зберігання водню встановлять спеціальний бак.

Якою буде віддача мотора після доопрацювання, не повідомляється, але вона повинна зрости. Крім того, за розрахунками інженерів Toyota, модернізований двигун повинен бути більш чуйним на натиснення педалі газу.

Ще один плюс використання водню – відсутність шкідливих викидів, за винятком невеликої кількості двоокису вуглецю CO2, що утворюється в результаті підгоряння моторного масла.

Випробувати водневий Toyota Corolla Sport компанія планує через місяць: з 21 по 23 травня на на трасі Фудзі Спідвей, біля підніжжя гори Фудзіяма (префектура Сідзуока, Японія) пройде серія гонок Super Taikyu Series 2021.

Раніше повідомлялося, що Toyota представила безпілотний спортивний електрокар

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!