RSS
Новости
30 апреля 2021, 12:58
Total виходить на ринок офшорної вітроенергетики Азії
Нафтогазовий концерн Total підписав угоду з компанією wpd про придбання 23% частки в компанії Yunlin Holding GmbH, власника морської вітрової електростанції Юньлінь, розташованої біля узбережжя Тайваню, приблизно у 200 км на північний захід від Тайбея.

Проект, який в даний час знаходиться в стадії будівництва, має планову встановлену потужність в 640 мегават (МВт). Оскільки це один з ранніх проектів офшорній вітроенергетиці, рішення по якому приймалося кілька років тому, державна компанія Taipower буде купувати електроенергію в рамках 20-річної угоди про покупку електроенергії (PPA) за високою ціною, яка набагато перевищує ціни, встановлені за результатами недавніх конкурсних відборів по всьому світу. Вона становить 250 доларів США / МВт*год протягом перших 10 років і 125 доларів США за МВт*год протягом наступних 10 років.

Розташована приблизно в 10 кілометрах від берега на глибині від 7 до 35 метрів, вітрова електростанція буде включати 80 вітряних турбін одиничною потужністю 8 МВт. Будівництво планується завершити у 2022 році. Після запуску проект буде виробляти 2,4 терават-години (ТВт*год) відновлюваної електроенергії в рік, що достатньо для задоволення потреб в електроенергії 605 тис. домогосподарств, йдеться в заяві.

Завершена закупівля основних компонентів, ведуться морські роботи. Перша вітряна турбіна встановлена ​​23 квітня.

Офшорна вітроенергетика покликана внести значний вклад у досягнення мети по виробленню 20% електроенергії з відновлюваних джерел до 2025 року, одночасно сприяючи появі місцевої вітроенергетичної галузі. Тайвань є одним з пріоритетних регіонів, обраних Total для розвитку офшорної вітроенергетики в Азії.

«Ця угода дає Total можливість закріпитися на одному з основних офшорних ринків вітроенергетики в Азії та зміцнює позиції Групи в цьому швидко зростаючому сегменті відповідно до її стратегії прибуткового розвитку відновлюваних джерел енергії в усьому світі», - сказав Стефан Мішель, глава підрозділу Газ, відновлювані джерела енергії та електроенергетика в Total. - Тайвань був піонером у розвитку офшорної вітроенергетики в Азії, і ми пишаємося тим, що робимо свій внесок у перетворення його структури енергетики. Ми раді вступити в це перше партнерство з wpd, одним з провідних незалежних розробників проектів офшорній вітроенергетиці».

Придбання, яке підлягає схваленню уряду, розширить портфель морських вітроенергетичних проектів групи Total, що знаходяться на різних стадіях опрацювання, сукупна потужність яких на сьогодні складає близько 5,5 ГВт.

Раніше ЕлектроВісті писали, що французький нафтогазовий концерн Total та 174 Power Global, дочірня компанія корейської Hanwha Group, підписали угоду про створення спільного підприємства (50/50) для розробки 12 проєктів сонячної енергетики та накопичення енергії сукупною потужністю 1,6 гігават (ГВт) в США.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое