RSS
Новости
30 апреля 2021, 14:37
В Україні стартує проект розвитку інфраструктури для електротранспорту, - "Укравтодор"
Укравтодор спільно з ЄБРР розпочинає проект розвитку інфраструктури для електротранспорту, який врахує запит бізнесу і власників електротранспорту, а також стратегічні завдання з розвитку електронної мобільності.

Консультантом ЄБРР в цьому проекті виступає міжнародна компанія Atkins. За словами глави "Укравтодору" Олександра Кубракова, загальний проект допоможе адаптувати дорожню інфраструктуру України до глобальних тенденцій транспортного ринку.

Відзначається, що проект врахує також виконання цілей Зеленого курсу і виконання президентської програми "Велике будівництво".

"Світові автовиробники масово збільшують частку електрокарів, деякі планують до 2030 повністю перейти на електротранспорт, адже його використання відповідає екологічним і енергетичним викликам світу. В рамках" Великого будівництва "окремі проекти з розвитку придорожньої інфраструктури, підвищення безпеки руху, нової дорожньої навігації будуть інтегровані в проект е-мобільності ", - зазначив Кубрак.

Проект е-мобільності розвиватимуть в рамках угоди, підписаної в минулому році між Укравтодором та ЄБРР, що включає реконструкцію майже 300 км дороги M-05 Київ - Одеса, будівництво Північного обходу Львова, а також реформування системи закупівель, підвищення безпеки руху, розвиток інфраструктури для електротранспорту та боротьбу з корупцією.

Раніше ElektroVesti писали, що в Україні стане більше електротранспорту.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое