RSS
Новости
30 апреля 2021, 16:41
До 360 км без підзарядки: в Білорусі побудують свою електричну вантажівку на базі електробуса
Білоруський виробник громадського електротранспорту BKM Holding опублікував комп’ютерні зображення електричної вантажівки на базі серійного електробуса E420.

Від базової моделі електофургон успадкує передню частину кузова і несучу структуру шасі, на яку встановлять класичну надбудову типу фургон. Конвертувати автобус у вантажівку компанії допомагають фахівці Об’єднаного інституту машинобудування Національної академії наук Білорусі.

Інформації про силові агрегати немає. Відомо, що мотори будуть харчуватися від літій-іонних акумуляторних блоків ємністю від 174 до 360 кВт*год. Запас ходу складатиме 174 – 360 км в залежності від комплектації.


Вантажопідйомність електрофургону – 7-10 тонн, а повна маса – 20 тонн. Для пересування по міських вулицях та замкнутих просторах вантажівка буде використовувати автопілот.

Розробку електровантажівки білоруси планують завершити у IV кварталі 2021 року. Перший прототип буде готовий у 2022 році, а у 2023-2024 роках виготовлять 8 тестових автомобілів. Точні терміни запуску в серію поки не оголошені, зате вже відомий цінник – 165 тисяч доларів.

Раніше ElektroVesti писали, що у Білорусі потужності відновлюваної електроенергетики досягли 411 МВт.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое