RSS
Новости
7 мая 2021, 17:21
Директор департаменту енергоринку НКРЕКП Власенко претендує на посаду заступника глави Міненерго
Директор департаменту енергоринку Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Юрій Власенко подав декларацію як кандидат на посаду заступника міністра енергетики, свідчать дані реєстру Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Згідно з декларацією, джерелом доходу Власенка у 2020 році була заробітна плата в НКРЕКП у розмірі 1,4 млн грн. З документа випливає, що в НКРЕКП працювала також його дружина Ірина, яка отримала минулого року як зарплату 501,4 тис. грн.

Власенко також задекларував 59,2 тис. грн на рахунку в АТ "Укрсиббанк" і 350 тис. грн готівкою. Він володіє трьома земельними ділянками - площею 2244 кв. м у Фастівському районі Київської області та ділянками в с. Гнідин Бориспільського району площею 1200 кв. м і 200 кв. м відповідно. Там же за ним значиться об'єкт незавершеного будівництва - житловий будинок, площу якого не зазначено.

Дружина володіє квартирою в Києві площею 93,1 кв. м, на яку Власенко має право безоплатного користування.

Окрім цього, у власності Власенка є автомобіль Toyota RAV-4 2017 року випуску, також він має право користування автомобілем Volksawagen Touareg 2013 року випуску, що перебуває у власності Миколи Власенка.

Згідно з інформацією на сайті Міненерго, у міністра наразі п'ятеро заступників - Юрій Бойко, Максим Немчинов, Олександр Зорін, а також заступник з питань цифровізації Євген Владіміров і заступник з євроінтеграції Ярослав Демченков. Держсекретарем Міненерго є Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, 29 квітня Верховна Рада України за поданням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля призначила міністром енергетики віце-президента ДП НАЕК «Енергоатом» Германа Галущенко.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое