RSS
Новости
21 мая 2021, 12:59
Об'єднані Емірати скоротять викиди CO2 на 70% до 2050 року
Об'єднані Арабські Емірати відновлюють зобов'язання скоротити викиди CO2 на 70% до 2050 року.

Таке рішення підтвердило Міністерство енергетики та інфраструктури ОАЕ.

Країна також зобов’язується збільшити використання чистих джерел енергії: відновлюваної та ядерної - на 50% до 2050 року.

Для скорочення викидів Об'єднані Арабські Емірати роблять ставку на сонячну енергію і «зелений» водень. У короткостроковій перспективі - до 2024 року - ОАЕ мають намір досягти 20% своєї встановленої потужності (50 ГВт) з чистих джерел – це 11 ГВт, включаючи ядерні.

Енергетична стратегія-2050 спрямована на те, щоб до 2050 року покрити 44% енергоспоживання країни за рахунок відновлюваних джерел енергії, 6% - за рахунок атомної енергії, 12% - завдяки чистому вугіллю і 28% - газу. Також ОАЕ, де споживання електроенергії на душу населення є одним з найвищих у світі, має намір скоротити енергоспоживання на 40%.

Раніше повідомлялося, що компанія Masdar, один з провідних розробників проектів сонячної енергетики в світі, і компанія Bee'ah, що працює в області екологічного менеджменту створили спільне підприємство Emirates Waste to Energy Company, яке побудує сонячну електростанцію потужністю 120 МВт на полігоні побутових відходів в Шарджі, Об'єднані Арабські Емірати .

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!