RSS
Новости
11 июня, 16:41
Міненерго обговорило з операторами системи розподілу та постачальниками універсальних послуг нову модель ПСО на ринку е/е з диференційованими тарифами
Міністерство енергетики України провело нараду з операторами системи розподілу та постачальниками універсальних послуг, на якій обговорювалася нова модель покладання спеціальних обов’язків з диференційованим підходом до формування тарифів та терміном дії на 4 роки.

Про це 11 червня повідомив прес-центр Міністерства енергетики.

«Вчора, 10 червня, під головуванням першого заступника міністра енергетики Юрія Власенка відбулась нарада з представниками підприємств-операторів системи розподілу (ОСР) та постачальників універсальних послуг (ПУП)... Міністерство презентувало бачення нової моделі ПСО, яка розробляється на горизонт у 4 роки та передбачає диференційований підхід до формування тарифів», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в міністерстві, також за новою моделлю ПСО формуються умови для збалансування грошових надходжень до компаній енергетичного сектору.

Як зазначив заступник міністра Юрій Власенко, Міненерго важливо врахувати думку усіх учасників моделі ПСО, зокрема, ОСР та ПУП.

Раніше ElektroVesti писали, що Міненерго розробляє законопроект про обов'язковий продаж електроенергії учасниками ринку на електронних біржових аукціонах.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!