RSS
Новости
18 июня 2021, 11:22
У Німеччині побудують дорогу з індукційною зарядкою для електромобілів
Автотраса з вбудованою зарядною системою для електромобілів з’явиться біля німецького Кельну.

У 2022 році біля Кельну, Німеччина, побудують експериментальну автодорогу з вбудованою у дорожнє полотно індукційною зарядною системою для електромобілів. Це дозволить підзаряджати батареї під час руху.

Зі слів розробників, компанії Electreon, технологія бездротової зарядки для електромобілів працює за тим же принципом, що й для смартфонів. Під час руху енергія з вмонтованих у дорожнє полотно та приєднаних до енергосистеми котушок передається напряму на батарею. Для підзарядки автомобіль потрібно лише обладнати спеціальним приймачем.

Працює система однаково ефективно за будь-яких умов. Не заважають навіть сніг та лід на дорозі. Більше того, експлуатувати обладнані приймачами енергії автомобілі можна й на звичайних трасах. В подальшому індукційними зарядками планують обладнати парковки.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у Швеції побудували дорогу з бездротовою зарядкою для електромобілів у русі. Ізраїльська компанія ElectReon завершила будівництво експериментальної дороги, яка заряджає єлектромобілі, що рухаються по ній. Протяжність ділянки склала 1,65 км.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!