RSS
Тренды
25 июня, 16:41
Прогноз розвитку електромобільного ринку від E&Y: Європа випередить Китай на 5 років
Британська аудиторсько-консалтингова компанія Ernst & Young опублікувала власний прогноз розвитку електромобільного ринку. На думку експертів, продажі електромобілів перевищать продажі автомобілів з традиційним двигунами внутрішнього згоряння на п’ять років раніше, ніж очікувалося. В Європі це станеться вже у 2028 році, тоді як у Китаї домінування електромобілів настане у 2033 році, а у США – у 2036 році.

Ґрунтуючись на даних про продажі на цих ринках, в Ernst & Young дійшли висновку, що світовим лідерів з продажу електромобілів стане Європа й утримуватиме свої позиції до 2031 року. Далі «пальму першості» перехопить Китай й залишиться на вершині до 2050 року.

За прогнозами, до 2045 року 99% всіх продажів автомобілів у світі припадатимуть на «зелені» моделі. Основну роль в цьому зіграють державна підтримка виробників і покупців електромобілів та формування необхідної інфраструктури. Різні країни вирішують це по-своєму. Наприклад, у Франції, Німеччині, Іспанії, Італії та Австрії, стимулювання покупки електротранспорту входить до програми боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, світові експерти визначили ключові чинники успіху електричних транспортних засобів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!