RSS
Новости
2 июля 2021, 10:50
В США вибухнула і згоріла Tesla Model S Plaid
В передмісті Філадельфії недавно згорів дотла новенький електромобіль Tesla Model S Plaid. При цьому пожежа відбулась за досить дивних обставин.

Рятувальник отримали інформацію про загоряння автівки в Хаверфорді, штат Пенсільванія, близько дев’ятої вечора.

У звіті, який вони оприлюднили, йде мова, що над гасінням електромобіля працювали дві пожежні команди. Їм довелось близько 90 хвилин поливати автівку водою, щоб повністю ліквідувати вогонь і охолодити батареї.

Машина вигоріла фактично дотла і перетворилась в купу металолому. Про те що це саме новенька Tesla Model S Plaid свідчать передня частина автомобіля і колеса, які чудом вціліли і пожежні показали їх на знімках.

Tesla зовсім недавно почала спускати з конвеєра цю версію Model S, тому це свідчить про те, що автомобіль мав невеликий пробіг. Однак в основному батареї в електромобілях загоряються після аварій на великій швидкості, що ж в цьому випадку відбулось – незрозуміло.

Працівник швидкої допомоги, яка виїжджала на місце інциденту, розповів, що говорив з очевидцем, який бачив як палаючий електромобіль спочатку котився по дорозі, а тоді підірвався перед його будинком.

Наразі власника Tesla поки не знайшли.

Нагадаємо, що на початку червня Ілон Маск на фабриці Tesla в місті Фрімонт, штат Каліфорнія, провів презентацію нового електромобіля Model S Plaid, розповівши про його технічні характеристики.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!