RSS
Новости
2 июля 2021, 11:54
Tesla побудує в Каліфорнії супер-батарею з акумуляторів Megapack на 400 МВт*год
Величезне сховище електроенергії в окрузі Вентура замінить пікову електростанцію на природному газі. Цей проект виник після того, як місцеві жителі виступили проти будівництва нової пікової станції на викопному паливі, завдання якої - забезпечувати потреби населення в періоди максимального навантаження на енергомережу.

Жителі округу виступили з пропозицією доручити компанії відновлюваної енергії Arevon встановити замість пікової станції на природному газі систему акумуляторів на 100 МВт та 400 МВт*год. Таким чином, замість забруднючої повітря станції біля пляжу через дев'ять місяців буде побудовано одне з найбільших в Штатах енергосховищ.

Всі 142 акумулятори Megapack на новій станції Saticoy отримуватимуть енергію від постачальника електрики Southern California Edison в рамках 20-річного договору про обслуговування. У період пікового навантаження вони будуть направляти електрику в мережу, допомагаючи запобігати перебої в електроживленні і простої мережі.

«У спекотні дні, коли мережа відчуває велике навантаження, акумулятори сховища енергії Saticoy допоможуть висвітлювати і охолоджувати будинки, надаючи на вимогу місцеву електрику», - заявив Джон Брекенрідж з фонду Capital Dynamics, який бере участь в проекті.

Таке велике замовлення дозволить енергетичному підрозділу Tesla побити показники минулого року. У минулому році промислових акумуляторів Megapack, а також домашніх Powerwall та більших Powerpack було продано на рекордні 3 ГВт*год.

Раніше компанія Apple оголосила, що займається реалізацією великого проекту по накопиченню в акумулятори енергії, отриманої за допомогою сонячних панелей. Як з'ясувалося, майданчик по накопиченню енергії на сонячній фермі California Flats Solar Farm буде використовувати акумулятори Tesla.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!