RSS
Новости
9 июля, 15:22
Державна екоінспекція розпочала перевірку Трипільської ТЕС «Центренерго»
Державна екологічна інспекція 5 липня розпочала перевірку Трипільської ТЕС, яка входить до складу ПАТ «Центренерго», на предмет дотримання вимог законодавства щодо кількості викидів забруднюючих речовин у навколишнє середовище.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив Андрій Мальований, голова Державної екологічної інспекції України.

«З 5 липня Держекоінспекція розпочала перевірку найбільшого забруднювача повітря у Київській області! Йдеться про Трипільську ТЕС», - написав він.

За інформацією голови Держекоінпекції, викиди в атмосферу від Трипільської ТЕС складають 82,8% всіх викидів у повітря у Київській області. З димовими газами в повітря потрапляє 37 найменувань забруднюючих речовин.

У 2020р, зазначив Мальований, екоінспекція отримала 2 недопуски на перевірку електростанції. У 2021р перевірки були проведені і, зокрема, під час останньої було виявлене порушення умов дозволу на викиди забруднюючих речовин у повітря.

«Наразі під час планової перевірки Держекоінспекція контролює дотримання природоохоронного законодавства на всіх потужностях підприємства та в усіх сферах господарської діяльності – від експлуатації водогосподарських споруд до поводження з відходами. Перевірка триватиме до 16 липня», - додав голова Держекоінспекції.

Раніше ElektroVesti писали, що Трипільська ТЕС замовила переоснащення енергоблоку на вітчизняне вугілля за 39 млн грн.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!