RSS
Новости
16 июля 2021, 10:50
Маск не виключив, що Cybertruck виявиться провальним проектом
Генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив в бесіді з фанатами к Твіттері, що «завжди є шанс», що майбутній Cybertruck його компанії виявиться «провальним». Проте, він планує зберегти «виробничий дизайн» авто майже таким же, як у його шоу-кару. Маск наголосив, що йому «наплювати» на будь-який ризик провалу Cybertruck, тому що йому особисто подобається дизайн автомобілю.

«Відверто кажучи, завжди є шанс, що Cybertruck провалиться, тому що він так не схожий ні на що інше. Мені все одно… Інші автівки виглядають однаково, але Cybertruck виглядає так, як ніби його зробили прибульці з майбутнього», – розповів він.

Захід щодо запуску Cybertruck у 2019 році викликав ажіотаж через незвичайного дизайну автомобіля. Попри невпевненість в тому, коли Tesla зможе почати поставки свого авто, замовлення на нього почали буквально сипатися. За словами Маска, компанія отримала близько 250 000 замовлень всього за тиждень  після дебюту Cybertruck.

У вересні на щорічних зборах акціонерів Tesla і під час заходу Battery Day Маск повідомив, що Tesla отримала так багато замовлень Cybertruck, що перестала їх рахувати. 

У презентації для інвесторів за І квартал Tesla вказала, що Cybertruck «все ще знаходяться в розробці». Очікується, що компанія представить звіт про хід робіт і результати за ІІ квартал 26 липня.

Окрім цього, перший пікап Tesla стане ще більш інноваційним. Натяки на те, що у Cybertruck з'явиться можливість збільшити запас ходу за допомогою інтегрованих сонячних панелей тепер підкріплені новим патентом. У документі описана продумана схема установки висувної кришки для кузова вантажівки, в сегменти якої вбудовані фотоелементи.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!