RSS
Новости
16 июля 2021, 15:50
Porsche встановили найшвидшу зарядну станцію для електромобілів в Україні на 320 кВт
Біля Києва почала працювати найшвидша в країні зарядна станція для електромобілів. Найшвидша в Україні зарядна станція — Porsche Turbo Charger встановлена на території дилерського центру бренду на Бориспільській трасі — Порше Центр Київ Аеропорт.

У першу чергу, швидка та безкоштовна зарядка зручна для власників електромобіля Taycan.

Для автомобілів інших брендів надшвидка зарядна станція буде доступна пізніше на платній основі.

3 типи зарядних станцій в Україні

Перший тип — повільне заряджання (AC) — звичайна від розетки, якою власники можуть користуватися у себе вдома.

Другий тип — середня швидкість заряджання (AC) — більшість зарядних станцій в Україні, так звані «зарядки у пункті призначення». Серед них і мережа зарядних станцій Porsche Destination Chargers, яка активно розвивається. Цими зарядками власники Porsche можуть користуватися безкоштовно, а розташовані станції на територіях преміальних житлових комплексів, спортивних та оздоровчих клубів, зон відпочинку тощо.

Перший і другий типи станцій використовують однакове обладнання, а швидкість заряджання залежить від потужності електромережі. Якщо в обох випадках потужність електромережі однакова і однаковий тип авто, то і швидкість заряджання буде однаковою.

Третій тип — найшвидша в країні (DC) — Porsche Turbo Charger, встановлена на паркувальному майданчику дилерського центру Porsche в Києві (вул. Київська, 43, с. Чубинське, Київська обл.).

2 особливості першої в Україні надшвидкої зарядної станції Porsche Turbo Charger

  1. Це потужний Performance Charger, який дозволяє зарядити Taycan від 5 % до 80 % приблизно за 15 хвилин. Максимальна потужність становить 320 кВт, коли підключено один автомобіль, і 160 кВт — під час заряджання двох електромобілів одночасно. Водночас, максимальна сила струму дорівнює 400 А під час заряджання одного авто і 500 А, якщо підключено два автомобілі одразу — по 250 А на кожен. Оскільки така висока сила струму може розплавити дроти, Porsche Turbo Charger оснащений власною холодильною станцією. Дроти, якими заряджається автомобіль, знаходяться в охолоджувальній «сорочці». Це дозволяє ефективно пропустити велику силу струму за короткий період часу, оскільки застосування охолодження сполучних кабелів зменшує втрати, пов’язані з передачею потужності під час заряджання.

  2. Станція має власний блок акумуляторних батарей. Коли усі дилерські центри поблизу не споживають енергію — наприклад, уночі або о 5 ранку — цей блок батарей заряджається. А вдень, коли автоцентри активно використовують електроенергію — суперчарджер не використовує зовнішнє джерело енергії, а навпаки: віддає з акумуляторної батареї у підключений до нього автомобіль. Так станція збалансовує власну витрату електроенергії від зовнішніх джерел, відповідно і забезпечує високий ККД.

На шляху до електрифікованого майбутнього Porsche активно розширює мережу зарядних станцій, а з Porsche Turbo Charger покладено початок, поки що єдиній, супершвидкісній зарядці електромобілів в Україні.


Раніше ElektroVesti писали, що Porsche відкликає електромобілі Taycan через раптову втрату потужності.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое