RSS
Новости
23 июля 2021, 12:59
Daimler інвестує понад 40 млрд євро в розробку електромобілів до 2030 року
Німецький автомобільний концерн Daimler AG, який є власником Mercedes, інвестує понад 40 млрд євро в період з 2022 з 2030 рік у розробку повністю електричних транспортних засобів. З 2025 року всі нові автомобільні платформи будуть використовуватися виключно для електромобілів.

Автоконцерн, лідер у виробництві автомобілів класу люкс, також планує побудувати вісім нових заводів з виробництва акумуляторів для підтримки виробництва електромобілів.

За словами Daimler, Mercedes планує повністю електрифікувати свій асортимент до 2030 року, хоча крайнього терміну для припинення продажів нових бензинових і дизельних автомобілів немає.

«Нам потрібно дистанціюватися від суперечок про те, коли ми збудуємо наш останній автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння, тому що це не має значення, – сказав Ола Каленіус, виконавчий директор групи. – Питання в тому, як швидко нам вдасться наблизитися до 100% електрифікації, і нам потрібно зосередитися на цьому».

Daimler сказав, що з 2025 року компанія очікує, що частка повністю електричних і гібридних електромобілів досягне 50% світових продажів, що випереджає попередній прогноз (2030 рік).

У 2025 році автовиробник запустить три електричні платформи – одну для автомобілів, одну для фургонів і одну для високопродуктивних автомобілів.

Цього року Mercedes додав у свій модельний ряд ще один електромобіль – седан EQS, більш екологічну версію флагманського S-класу, оскільки традиційні автовиробники прагнуть електрифікувати свої портфелі і успішніше конкурувати з Tesla, світовим лідером у своєму сегменті.

Раніше ЕлектроВісті писали, що підрозділ Daimler AG, що займається виробництвом вантажівок, в цьому році зосередиться на відновленні прибутку та почне виробництво великої електричної вантажівки. Daimler Truck після понад столітньої спільної роботи збирається відокремитись від концерну та стати відкритим акціонерним товариством.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!