RSS
Новости
6 августа 2021, 15:22
Регулятор встановив єдину граничну ціну на всіх сегментах енергоринку
Нацкомісія з енергетики і комунальних послуг на засіданні 6 серпня ухвалила рішення встановити максимальні граничні ціни на балансуючому ринку електроенергії на рівні не вище за ринок "на добу вперед".

Про це відомо з засідання Нацкомісії.

"З 10 серпня 2021 року учасникам ринку в своїх заявках на балансуючу електричну енергію в торговельній зоні" ОЕС України "вказувати ціну, яка не перевищує обмеження ціни на РСВ на цей розрахунковий період", – йдеться у проекті постанови НКРЕКП.

Член НКРЕКП Дмитро Коваленко під час засідання пояснив, що регулятор  "фактично встановлює єдиний ринок price caps (граничних цін) на всіх сегментах ринку" і закликав усіх учасників купувати електроенергію "за тією ціною, за якою потрібно".

"Попит повинен збігатися з пропозицією. Попит не повинен формувати максимальну ціну і не повинен бути ринок виключно генеруючих суб'єктів", – підкреслив він.

Крім того, Нацкомісія встановила граничну нижню межу обов’язкової купівлі електричної енергії на ринку "на добу наперед" на рівні 30% від обсягу фактичних технологічних втрат електричної енергії, раніше вона становила 90%.

Раніше ElektroVesti писали, що регулятор має намір обмежити обсяг продажів елекроенергії на РДД для афілійованих компаній на рівні 50% їх загального обсягу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое