RSS
Новости
3 сентября 2021, 10:37
Toyota повернула автономні шатли e-Palette до Олімпійського містечка після аварії
Шаттли e-Palette повернулися 31 серпня, через п’ять днів після інциденту з параолімпійцем зі слабким зором. Рухаючись на швидкості 1-2 км/год, шатл, який на той момент знаходився на ручному управлінні, наїхав на спортсмена на Т-подібному перехресті. Під час огляду у медичному центрі ніяких серйозних травм у спортсмена не виявили.

Зі слів генерального директора Toyota Акіо Тойода, він кілька разів був на місці інциденту та обговорював можливі причини з фахівцями.

«Цього  разу я знову зрозумів, що безпечний транспортний потік може бути реалізований тільки за допомогою правильної комбінації трьох факторів: автомобілів, інфраструктури та пішоходів. З цих трьох точок зору ми перевіримо всі факти й приймемо контрзаходи. Ми вирішили, що можемо забезпечити більш безпечний транспортний потік», – сказав Тойода.

У компанії вирішили, що безпілотники зроблять гучнішими, щоб їх було чути під час руху. Спортсменів додатково проінструктують на тему безпеки, а кількість гідів на перехрестях збільшать з 6 до 20. При цьому ніяких технічних змін у конструкцію e-Palette не вноситимуть.

e-Palette – безпілотний шаттл четвертого рівня автономності по SAE, тобто здатний самостійно справлятися з будь-якими дорожніми ситуаціями. Безпілотник покладається на 3D-карти з високою роздільною здатністю та орієнтується у просторі за допомогою набору камер та лідарів. Максимальна швидкість руху – 19 км/год. Запас ходу – 150 км. У салоні можуть поміститися до 20 чоловік включно з оператором або чотири інвалідних крісла та сім стоячих пасажирів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!