RSS
Новости
3 сентября, 11:44
Енергоатом-Трейдинг: Ми встановили свої внутрішні рекорди відразу за кількома напрямами роботи на ринку
Енергоатом-Трейдинг представив звіт про те, як збільшилися обсяги продажу та доходи від реалізації електричної енергії

За багатьма показниками – обсягами реалізації за двосторонніми договорами, виручкою, відсотком акцепту на РДН/ВДР, відсотком небалансів – ми встановили свої внутрішні рекорди. І це мотивує працювати ще ефективніше»,– зазначив  віцепрезидент ДП «НАЕК «Енергоатом», т.в.о директора ВП «Енергоатом-Трейдинг» Хартмут Якоб.

Так, обсяг реалізації електричної енергії зріс на 12% порівняно з аналогічним періодом минулого року і становив 6,36 млн МВт-год.

За двосторонніми договорами (без урахування ПСО) продано 2,9 млн МВт-год електроенергії, і це рекордний показник для компанії. Для порівняння: у серпні 2020-го таким чином було реалізовано в чотири рази менше – 0,7 млн МВт-год.

На ринку на добу наперед та внутрішньодобовому ринку продали 0,6 млн МВт-год на суму 1,6 млрд грн. Під час торгів було акцептовано близько 90% від заявлених обсягів, що наразі є також максимальним значенням для Енергоатома (у серпні 2020 року акцепт становив лише 32%).

Завдяки покращенню ефективності продажу електричної енергії на всіх сегментах ринку обсяг небалансів у серпні 2021 року скоротився до 2% (з 17% у серпні 2020-го), що стало найкращим показником з початку роботи нового ринку електроенергії, тобто з 1 липня 2019 року.

ДП «НАЕК «Енергоатом» у повному обсязі виконало свої соціальні зобов’язання, поставивши населенню у вересні необхідні для споживання 2,8 млн МВт-год електричної енергії.

Дохід від реалізації електричної енергії порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс на 49% – до 6,26 млрд грн. Це також найкращий результат у ринковій історії компанії.

Хартмут Якоб наголосив, що на ринку вдалося стабілізувати цінову ситуацію. Це сприятиме підготовці виробників електричної енергії до осінньо-зимового максимуму навантажень.

Раніще повідомлялося, що Енергоатом та американський NuScale Power планують розвивати в Україні технологію малих модульних реакторів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!