RSS
Новости
3 сентября 2021, 15:54
Уряд оновив вимоги щодо енергомаркування та екодизайну
Уряд регламентував вимоги щодо енергомаркування та екодизайну енергоспоживчих продуктів відповідно до оновлених норм ЄС. Про це повідомила пресслужба Держенергоефективності.

"На засіданні Уряду схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України, ціль якого – регламентувати вимоги щодо енергомаркування та екодизайну енергоспоживчих продуктів згідно із оновленим законодавством ЄС. Проект акта розроблено Держенергоефективності спільно з Міненерго. Основні зміни стосуються процедури надання споживачам інформації про електротехніку, якщо вона реалізується у дистанційний спосіб, через мережу інтернет", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, відтепер обов’язково вимагаєть публікувати електронну енергетичну етикетку та мікрофішу - таким чином, споживач зможе онлайн та заздалегідь ознайомитися із усіма енергетичними характеристиками техніки.

Такі вимоги будуть застосовуватися до енергетичного маркування побутових посудомийних машин, електричних холодильників, пральних машин, телевізорів, кондиціонерів повітря, барабанних сушильних машин, електричних ламп та світильників.

Раніше повідомлялося, що система управління відходами вирішить проблеми екології та енергонезалежності

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое