RSS
Новости
10 сентября 2021, 12:37
Tesla розпочала набір співробітників в новий підрозділ для торгівлі електроенергією
Компанія збирається відкрити підрозділ для продажу електроенергії громадянам, фізичним та юридичним особам в США. Для цього вже набирається відповідна команда працівників.

Tesla досить давно почала роботу в напрямку домашніх сонячних батарей і акумуляторів високої ємності, які поки складають лише невелику частку виручки. Зараз компанія хоче стати постачальником енергії. Нещодавно була подана заявка в Комісію з комунального господарства Техасу на отримання дозволу на збут електроенергії в штаті.

«Я створюю нову команду в Tesla, яка буде займатися торгівлею енергією та ринковими операціями», - йдеться в повідомленні, опублікованому Джуліаном Ламі (Julian Lamy), старшим інженером по оптимізації ПО в Tesla. Сама компанія поки не дала коментарів.

«Tesla Energy знаходиться на шляху до того, щоб стати постачальником енергії для житлових будинків та комунальних господарств», - впевнений Джон Маккеллан (John McClellan), керуючий кадрової компанії Aurex Group.

Відповідно до опису вакансії на сайті Tesla, компанія збирається використовувати власну програмну платформу Autobidder для «пропозицій батарей на декількох оптових енергетичних ринках». Від претендента потрібен досвід роботи на оптових ринках електроенергії, посада передбачає «керівництво торговими операціями та операціями в реальному часі, пов'язаними з проектами акумуляторів, сонячної і вітрової енергії на оптових енергетичних ринках» з використанням Autobidder. Місцем роботи фахівця на посаді старшого аналітика з торгівлі енергоносіями вказано каліфорнійське місто Пало-Альто.

Раніше повідомлялося, що Tesla будує в Техасі систему зберігання енергії мінімум на 100 МВт

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: 3dnews.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое