RSS
Новости
17 сентября 2021, 12:40
"Нафтогаз" модернізує передані йому ТЕЦ з урахуванням сучасних біотехнологій - радник глави Рябчин
"Нафтогаз" модернізує передані від Фонду держмайна 6 ТЕЦ з урахуванням новітніх біотехнологій, повідомив радник голови правління "Нафтогаз України" з питань розвитку низьковуглецевого бізнесу та Європейського "зеленого" курсу Олексій Рябчин.

"На цих ТЕЦ знаходиться застаріле обладнання, ще з радянських часів. Звичайно, зараз головне завдання - нормально увійти та пройти опалювальний сезон, але далі виникне питання, як їх модернізувати. Зазначу, що модернізація відбудеться з використанням всіх біотехнологій, які тільки є в світі", - сказав Рябчин.

При цьому він підкреслив, що на тлі декарбонізації, а також закону про розвиток биометана, передача компанії державних ТЕЦ є важливим фактором.

Кабінет міністрів України на початку серпня передав в "Нафтогаз України" пакети акцій (понад 99%) АТ "Дніпровська ТЕЦ", ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", АТ "Криворізька теплоцентраль", АТ "Херсонська ТЕЦ", АТ "Одеська ТЕЦ", а також цілісний майновий комплекс ДП "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль".

Раніше повідомлялося, шо тариф Feed-in-Premium для ВДЕ-генерації в першу чергу може бути цікавий підприємствам біоенергетики

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое