RSS
Новости
8 октября 2021, 11:49
Агрохолдинг МХП хоче побудувати другу чергу біогазової електростанції потужністю 12 МВт
Агрохолдинг МХП розглядає можливість будівництва другої черги біогазової електростанції потужністю 12 МВт в Ладижині Вінницької обл. Через нестабільність цін на природний газ, МХП створить завод з виробництва біометану для потреб групи компаній.

Про це повідомив президент ПрАТ «МХП Еко Енерджі» Олександр Домбровський агентству «Інтерфакс-Україна» в кулуарах Київського міжнародного економічного форуму.

«Ми на нього дивимось як на завод з виробництва біометану для закачування в наші газові мережі та максимального заміщення нестабільного за ціною імпортованого природного газу. Над цією новою моделлю ми зараз і працюємо, - розповів глава компанії, що займається управлінням енергетичними проєктами МХП.

Він нагадав, що ТОВ «Вінницька птахофабрика», що входить в структуру МХП, в грудні 2019 року ввели в експлуатацію першу чергу біогазового комплексу потужністю 12 МВт, яка провадить електроенергію шляхом перероблювання органічних відходів курчат-бройлерів. Загальна потужність проєкту «Біогаз Ладижин» повинна скласти 24 МВт.

Обсягів електроенергії, що виробляється на першій черзі біогазового комплексу, вистачить для забезпечення всіх побутових споживачів Тульчинського та Гайсинського районів Вінницької області. В промисловому масштабі виробленої енергії першої черги біогазового комплексу МХП вистачить для забезпечення електрикою близько 40% потужностей агроіндустріальних кластерів МХП. Крім того, біогазовий комплекс виробляє органічні біодобрива.

МХП - найбільший виробник курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясоперероблення. Агрохолдинг в першому півріччі 2021 року одержав $ 232 млн чистого прибутку проти чистого збитку $62 млн в січні-червні 2020 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: Green Deal
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое