RSS
Тренды
5 ноября 2021, 09:56
У США може бути побудовано 432 ГВт сонячної генерації до 2030 року – WoodMac
Консалтингова компанія Wood Mackenzie стверджує, що у США може бути побудовано 432 ГВт сонячних електростанцій до 2030 року. Це станеться у разі продовження федерального податкового відрахування на 10 років.

Без продовження приріст становитиме 300 ГВт. На сьогодні встановлена ​​потужність сонячної енергетики в Штатах становить трохи більше ніж 100 ГВт.

Основне зростання очікується у сегменті великомасштабної сонячної генерації. "Продовження підтримки знизить майбутню вартість сонячної енергії у промисловому масштабі, зробивши її конкурентоспроможною, у порівнянні з гуртовими цінами на електроенергію на більшій частині території країни", - зазначають автори звіту. Вже сьогодні заплановано понад 450 ГВт сонячних електростанцій.

За оцінкою Wood Mackenzie, якщо федеральне відрахування продовжать, встановлена ​​потужність сонячної енергетики до 2030 року досягне 528 ГВт. Багато, але, як кажуть автори, недостатньо для виконання завдання забезпечення країни на 80% безвуглецевою електроенергією до 2030 року.

Раніше повідомлялося, що у Швеції збудують найбільший у країні проект у сфері сонячної енергетики

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!