RSS
Новости
26 ноября 2021, 12:28
Китайська Chengxin Lithium хоче отримати дозвол на розробки родовища літію в Україні
Китайський виробник енергетичних матеріалів для літієвих акумуляторів Shenzhen Chengxin Lithium Group Co., Ltd. подав заявку до Державної служби геології та надр України про готовність придбати спецдозволи на право розробки родовищ літію в Україні.

У заяві від 28 жовтня китайська компанія повідомила про інтерес до родовищ.

Як повідомлялося, боротьбу за отримання поза конкурсом спецдозволу на видобуток літію на родовищі Шевченківське та ділянку «Добрий» веде українське ТОВ «Петро-Консалтинг». Нещодавно воно домовилося про можливе приєднання до австралійської European Lithium, яка розробляє родовище в Австрії, чиї акції котируються на Австралійській фондовій біржі. European Lithium у своїх матеріалах про цю можливу угоду вказувала, що дозволи можуть бути отримані в судовому порядку, у процесі публічних аукціонів чи угоди про розподіл продукції.

Shenzhen Chengxin Lithium Group Co., Ltd. здійснює виробництво енергетичних матеріалів для літієвих аккумуляторыв. Основними продуктами є концентрат літію, карбонат літію, гідроксид літію, хлорид літію та металевий літій. Загальні активи компанії на кінець І півріччя 2021 року становили 4,9 млрд юанів, операційний прибуток за 2020 рік - 1,8 млрд юанів.

Раніше повідомлялося, що Раді пропонують продовжити мораторій на банкрутство держшахт до 1 січня 2024 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: Green Deal
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое