RSS
Новости
17 декабря 2021, 11:20
У Черкасах почали переробляти деревні та рослинні відходи у паливо для котелень
У Черкасах почали переробляти відходи рослинного та іншого походження в паливо для теплоелектростанцій та котелень. Проект реалізує комунальне підприємство "Екологія".

«У місті накопичилося понад 25 тисяч складометрів відходів деревини: гілля, обрізки дерев з вулиць міста, територій шкільних і дошкільних закладів, комунальних підприємств, – розповів начальник відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Володимир Гусаченко. – Нині ми переробляємо його у щепу, яку потім використовуватимемо для виробництва теплової та електричної енергії - спеціальна техніка дає змогу подрібнити 150 складометрів на годину».

Проект забезпечить екологічну утилізацію деяких видів відходів та виробництво альтернативного палива. Нині комунальники переробляють деревину на паливо, яке далі продають місту Сміла. 

За словами заступника директора КП "Екологія" Юрія Єфремова, підприємство на реалізацію проекту, який позбавляє місто від сміття, не взяло з міського бюджету жодної копійки.

На переконання заступника міського голови Руслана Ткаченко, проект допоможе зменшити вартість однієї гігакалорії тепла для населення. "Ми проаналізували сучасні методології та впроваджені у різних країнах світу проекти і, зважаючи на сировинну базу, обрали два напрями перероблення відходів: виробництво теплової енергії та електричної енергії, – зазначив він. - Обсягу відходів у Черкасах, які накопичуються за рік, вистачить для того, щоб допомогти теплопостачальним компаніям перейти на екологічне паливо». 

Ранее ЭлектроВести сообщали, что на Рівненщині вирощуватимуть енергетичну вербу, яка допоможе знизити споживання газу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое