RSS
Новости
17 декабря 2021, 19:43
Alibaba планує досягнути вуглецевої нейтральності операцій до 2030 року
Китайський інтернет-гігант Alibaba Group Holding Ltd. розраховує досягнути вуглецевої нейтральності своїх операцій до 2030 року. Крім того, Alibaba має на меті скоротити наполовину викиди в ланцюжках поставок, повідомив головний виконавчий директор компанії Деніел Чжан.

Серед кроків, які планує зробити Alibaba для реалізації свого плану, є більш активне використання відновлюваних джерел енергії в дата-центрах, а також послуги логістичних операторів, які користуються електромобілями.

Сервіс Alibaba Cloud планує, що до 2030 року енергія, яку використовує компанія, буде на 100% чистою.

Крім того, інтернет-рітейлер сприятиме зниженню викидів продавців і покупців, які користуються платформою компанії, ставлячи за мету скорочення викидів на 1,5 гігатонни до 2035 року. Зокрема, Alibaba планує запустити ініціативи, які заохочуватимуть дружню довкіллю поведінку або стимулюватимуть її.

“Ми будемо використовувати наш унікальний вплив як оператора платформи для мобілізації дій та змін у поведінці споживачів, продавців і наших партнерів у Китаї та по всьому світу”, – заявив Чжан.

У компанії з’явиться новий орган для контролю її ESG-практик, а комітет з питань стійкості у раді директорів Alibaba очолить незалежний директор Джеррі Ян, співзасновник Yahoo Inc.

Раніше повідомлялося, що United Airlines планує замовити до 100 водневих електродвигунів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: Green Deal
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое